avaleht infopäring admin
        


SÜGISULG 2008

Pärnu linna ja maakonna noorte solistide konkurss


Registreerus 175 lauljat, osales 166:


7-9-aastased 31

10-12-aastased 27

13-15-aastased 23

16-19-aastased 34

 

Oli Rein Rannapi laulude aasta.

 

Eelvoorud toimusid reedel, 7. novembril Pärnu Kontserdimaja kammersaalis, laupäeval, 8. novembril ja pühapäeval 9. novembril Pärnu Kunstide Maja ärklisaalis.

 

®ürii põhituumiku moodustasid eelvoorudes Novella Hanson, Anu Lõhmus ja Indrek Palu.  Lisaks kuulasid veel soliste Eve Viilup, Eve Pärnsalu, Enel Seeman ja Margus Vaher.

 

Eelvoorude soliste juhendas kokku 34 õpetajat.

 

Linnast:

Kairi Kuusk            lasteaed „Mai”

Hilja Vainula          lasteaed „Trall”

Kadi Sepp              Kastani lasteaed

Margrit Kits            RVK-laulustuudio

Jana Trink              Jana Trink Erakool

Kristiina Seim         Jana Trink Erakool

Toomas Voll           Toomas Volli Laulustuudio

Anne Uusna           Anne Uusna Laulustuudio

Endla Murd             Pärnu Kunstide Maja

Ester Murrand        Pärnu Kunstide Maja

Kai Kallastu            Pärnu Kunstide Maja

Malle Raid               Pärnu Kunstide Maja

Kadri Keskküla        Raeküla Gümnaasium, Ühisgümnaasium

Tiiu Künnapas         Raeküla Gümnaasium

Evelin Mei               Ühisgümnaasium

Maimu Muttik          Ülejõe Gümnaasium

Anu Tilk                   Ülejõe Gümnaasium

Fred Rõigas            Ülejõe Gümnaasium

Valentina Sutt         Vene Gümnaasium

Jelena Kuv¹inova     Vene Gümnaasium

Anna Maltizova        Vene Gümnaasium

Marianne Valtna       Rääma Põhikool

 

Maakonnast:

Margrit Kits               Paikuse lasteaed

Maire Krinal               Paikuse Põhikool

Toomas Voll              Uulu Põhikool

Piret Variksaar          Uulu Lasteaed

Helle Salumäe           Sindi Lasteaed

Maire Talts                Kilingi-Nõmme Gümnaasium

Elena Mägi                Pärnu-Jaagupi Muusikakool

Anne Rätsep             Tori Põhikool

Õnnela Lees             Tõstamaa Rahvamaja laulustuudio

Ivi Kask                     Tõstamaa Keskkool

Tiina Männik              Sauga Põhikool

Ulvi Talts                   Suigu Lasteaed-Algkool

Elon Miisna                Häädemeeste Keskkool

Hilma Kerbak             Kihnu Põhikool

 

Pääs eelvoorudele oli kuulajate jaoks tasuta.

 

 

 
Finaalkontserdid said teoks

reedel, 21. novembril kell 18.00 Pärnu Kontserdimaja suures saalis,

kus esines 30 eelvoorude ¾ürii poolt välja valitud 10-19-aastast noort solisti

 

ning

pühapäeval, 23. novembril kell 12.00 teater „Endla” Küünis,

kus astus üles 25 eelvoorude ¾ürii poolt välja valitud 3-9-aastast väikest lauljat

 

Suurte finaalkontserdi ¾üriisse kuulusid: Novella Hanson, Anu Lõhmus, Tuuli Taul, Margus Vaher  ja Indrek Palu.  Pühapäevane finaal oligi mõeldud kontserdina.

Finaalkontsertidel saatis lauljaid bänd koosseisus:

            Hain Hõlpus (klahvpillid)

Merje Kägu (kitarr)

            Toomas Aron (bass, kontrabass)

            Olav Kund (trummid)

 

 

Väikesed finalistid:

 

3aastased

Mirith Kask, juhendaja Kairi Kuusk

Ott-Joosep Ollep, juhendaja Margrit Kits

 

4aastased

Anna-Liisa Jõgi, juhendaja Jana Trink

Elise Pani, juhendaja Margrit Kits

Remy-Andre Sinimeri, juhendaja Kairi Kuusk

Grete-Liis Titma, juhendaja Kairi Kuusk

 

5aastased

Liisa Koppel, juhendaja Endla Murd

Iti-Mai Mätas, juhendaja Piret Variksaar

Ann Marii Kirsi, juhendaja Helen Erastus

Maria Mänd, juhendaja Anne Uusna

Pille-Riin Viin, juhendaja Margrit Kits

Juuli Kõrre, juhendaja Kadi Sepp

 

6aastased

Mirjam Kits, juhendaja Margrit Kits

Annabel Leotoots, juhendaja Helle Salumäe

Wanda-Helene Ollep, juhendaja Margrit Kits

Helen Roman, juhendaja Helle Salumäe

Robi Salumets, juhendaja Kadi Sepp

Triin Veissmann, juhendaja Endla Murd

 

7-9aastased

Anna-Liisa Ats (7), juhendaja Margrit Kits

Kätlin Kits (7), juhendaja Margrit Kits

Jaana Jurtsenkova (9), juhendaja Anne Uusna

Mark Karanda¹ev (9), juhendaja Valentina Sutt

Mihkel Saar (9), juhendaja Anu Tilk

Silard Simanis (9), juhendaja Tiiu Künnapas

Tauno Tamm (9), juhendaja Toomas Voll

 

 

Suurte finnalkontserdi tulemused:

 

10-12aastaste A-kategooria

I koht Krisdelle Viljak, juhendaja Margrit Kits

II koht Hendrik Talviku, juhendaja Kadri Keskküla

III koht Rael Rent, juhendaja Endla Murd

 

10-12aastaste B-kategooria

I-II koht Kerli Reinson, juhendaja Elena Mägi

I-II koht Laura-Retti Laos, juhendaja Toomas Voll

 

13-15aastaste A-kategooria

I koht Hedi Maaroos, juhendaja Toomas Voll

II koht Rosanna Lints, juhendaja Margrit Kits

III koht Anette Vetik, juhendaja Toomas Voll

 

13-15aastaste B-kategooria

II koht Merlin Kivi, juhendaja Kadri Keskküla

III koht Geity Miilberg, juhendaja Endla Murd

 

16-19aastaste B-kategooria

I koht Helena Timberg, juhendaja Fred Rõigas

II koht Mariin Kull, juhendaja Toomas Voll

III koht Helen Teigar, juhendaja Endla Murd

III koht Laur Juhan Luuk, juhendaja Toomas Voll

 

16-19aastaste A-kategoora

I koht Maris Aljaste, juhendaja Fred Rõigas

II koht Matis Miisna, juhendaja Elon Miisna

III koht Hannele Uutsalu, juhendaja Anne Uusna

 

Rosanna Lints – publikupreemia, juhendaja Margrit Kits

Martti Laas – Grand Prix, juhendaja Toomas Voll

 

Eripreemiad:

 

Juuli Kõrre (5) – Rannapi laulude sümpaatne tõlgendus, juhendaja Kadi Sepp

Jaan Marten Pukk (8) – Rannapi laulude sümpaatne tõlgendus, juhendaja Jana Trink

Annika Koppel (10-12 B-kat) – ehe esitus laulu „Must mees“ eest, juhendaja Toomas Voll

Raven Aleksander Sinimeri (13-15 A-kat) – parim võõrkeelse laulu esitus 13-15aastaste seas, juhendaja Anne Uusna

Liisa Vunk (16-19 A-kat) – soe esitus, juhendaja Anne Uusna

Matis Miisna (16-19 A-kat) – rujalikum esitus, juhendaja Elon Miisna

Getter-Heleen Aron (16-19 B-kat) – musikaalsuse preemia, juhendaja Anne Uusna

Anton Kuv¹inov (16-19 B-kat) – meeldiv vokaal, juhendaja Jelena Kuv¹inova

Kristiin Lääts (16-19 B-kat) – mitmekesisuse preemia, juhendaja Kadri Keskküla

Rauno Pella – parim saatja

Ester Murrand – hea seade Rannapi „Lillede põlemine“

Olavi Kõrre – hea seade Rannapi „Pisike puu“

Fred Rõigas – enim ansambli saateid kasutanud/ seadnud juhendaja

Toomas Voll – produktiivseim juhendaja