avaleht infopäring admin
        

Laupäeval, 27. veebruaril selgusid kontserdimaja kammersaalis parimad linna ja maakonna koolinoorte vokaalansamblid.

Grand PrixLiisud, juhendaja Annely Kuningas, Pärnu Kunstide Maja

Publiku lemmikViisipidajannad, juhendaja Toomas Voll, Toomas Volli laulustuudio


Eripreemiad:

Eesti rahvalaulu suurepärase esituse ja seade eestTähelapsed

Küpse musitseerimise eestPärnu Noortekoori kvintett

Maitsekate seadete eestAnne Uusna, Fred Rõigas


Tulemused vanuserühmade kaupa:


I-IV klass

Tähelapsed (82 p, hõbediplom) – juhendaja Margrit Kits, Margrit Kitse laulustuudio

Esimene Laulustuudio (71 p, pronksdiplom) – juhendaja Jana Trink, Jana Trink Erakool

Ülejõe Gümnaasiumi 4. klassi ansambel (67 p) – juhendaja Anu Tilk, Pärnu Ülejõe Gümnaasium

Džungliööbikud (63 p) – juhendaja Kadri Keskküla, Pärnu Ühisgümnaasium

Jõõpre Põhikooli 2.-4. klassi ansambel (61 p) – juhendaja Grünet Trumsi, Jõõpre Põhikool

Lõbusad tüdrukud (58 p) – Eve Redik, Pärnu Ülejõe Gümnaasium

 

V-VII klass

LastekooriPärnu Piigad tütarlaste ansambel (95 p, kulddiplom) – juhendaja Toomas Voll, Toomas Volli laulustuudio

Sütevaka Särtsakad (84 p, hõbediplom) – juhendaja Aire Luhaoja, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Viis + (78 p, pronksdiplom) – juhendaja Annely Kuningas, Pärnu Kunstide Maja

Audru Tüdrukud (72 p, pronksdiplom) – juhendaja Tiia Tamm, Audru Keskkool

Rukkilill (67 p) – juhendaja Valentina Sutt, Pärnu Vene Gümnaasium

Priim (65 p) – juhendaja Eve Redik, Pärnu Ülejõe Gümnaasium

VII-IX klass

Sütevaka Tüdrukud (84 p, hõbediplom) – juhendaja Aire Luhaoja, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

X-XII klass

Liisud (99 p, Grand Prix) – juhendaja Annely Kuningas, Pärnu Kunstide Maja

Pärnu Noortekoori kvintett (97 p, kulddiplom) – juhendaja Anne Uusna, Pärnu Filharmoonia

Viisipidajannad (93 p, kulddiplom) – juhendaja Toomas Voll, Toomas Volli laulustuudio

Multimus (91 p, kulddiplom) – juhendaja Fred Rõigas, Pärnu Ülejõe Gümnaasium

S. T. O. L. M. (77 p, pronksdiplom) – juhendaja Fred Rõigas, Pärnu Ülejõe Gümnaasium

Klemm (76 p, pronksdiplom) – juhendaja Anne Uusna, Pärnu Kunstide Maja

Untitled (74 p, pronksdiplom) – juhendaja Kadri Keskküla, Pärnu Ühisgümnaasium

Kelly ja Janne pärast (65 p) – juhendaja Jana Trink, Jana Trink Erakool