avaleht infopäring admin
        

Laupäeval, 31. märtsil kl 13.00 Pärnu raekojas

ÜMIN
Pärnu linna ja maakonna koolinoorte vokaalansamblite konkurss


Konkurss toimub neljas vanusegrupis: I-IV klass, V-VII klass, VII-IX klass ja X-XII klass.
Registreerimistähtaeg konkursile: esmaspäev, 12. märts 2018

 

PÄRNU SUVEMUUSIKA

vabaõhu kontserdisari juunis ja juulis kolmapäevaõhtuti kell 20 Pärnu Ranna Kõlakojas.

 

Suvemuusika kontsertide ajalugu ulatub 1920ndatesse aastatesse. Vahepeal unarusse jäänud sarjale puhus hinge sisse Pärnu kontserdibüroo. Linnarahva ja suvitajate hulgas populaarseks saanud tasuta kontserdid teenisid kontserdibüroole Pärnu linna “Muusika Aastapreemia 2012” austava tiitli.

Kõlakoja suvemuusika kontserdite puhul peame korraldajatena oluliseks kava  mitmekesisust ja arvestame erinevate põlvkondade muusikamaitsega. Kokku 8 kontserdile on esinema kutsutud mitmed Pärnu ja Pärnumaaga seotud muusikud ja kollektiivid. Oluline on, et vihmase või liialt tuulise ilma korral ei jää kontserdid ära, vaid toimuvad Kuursaalis, mis asub Kõlakoja kõrval.SÜGISULG


Pärnu linna ja maakonna noorte solistide konkurss

 
Eelvoorud

2.-4. novembril Pärnu Ühisgümnaasiumis

 

Finaalkontserdid

Reedel, 23. novembril kell 18 Pärnu Kontserdimajas
Pühapäeval, 25. novembril kell 12 Pärnu teatris Endla
 

Aastast 2003 selle nime all tegutsev konkurss on innustanud Pärnu linna ja maakonna noori tegelema süsteemsemalt solistiõppega. Aasta-aastalt on tõusnud nii konkursil osalejate arv kui ühtlustunud tase. Konkursil osalevad 3-19aastased lauluhuvilised. Ligikaudu 200 noort solisti kuulatakse üle eelvoorudes novembri alguses ja kuuldu põhjal teeb asjatundlik ¾ürii valiku, kes pääsevad esinema lõppkontsertidele.