avaleht infopäring admin
        

KEVADÜMIN 2008

Pärnu linna ja maakonna koolinoorte vokaalansamblite konkurss

 

Laupäeval, 1. märtsil 2008 kell 12.00 Pärnu Kontserdimaja kammersaalis



Kevadüminale registreerus 20 ansamblit linnast ja maakonnast, osales 16 (linnast 13, maakonnast 3). Konkurss toimus neljas vanusegrupis: I-IV klass, V-VII klass, VII-IX klass ja X-XII klass.



Vastavalt ¾ürii - Heli Jürgenson, Kadri Leppoja, Tiiu Schüts, Lauri Breede ja Fred Rõigas - poolt antud punktidele autasustati ansambleid kuld- (91-100 p), hõbe- (81-90 p) või pronksdiplomiga (71-80 p). Ansamblid, kes said vähem kui 71 punkti, said osavõtudiplomi. Lisaks jagati ka eripreemiaid.


Konkursile järgnes meeleolukas show Herta Helbekeselt (alias Toomas Voll) ning ansambli MEELEGA (Evelin Adamson, Kristel Laas, Liisi Koikson, Indrek Palu, Jüri Liiva ja Arno Jürjens) kontsert.



Tulemused:


I-IV klass

1.Priim, juhendaja Eve Redik                         

                                                 hõbediplom, 84 p

2.KOK, juhendaja Tiiu Künnapas                    

                                                 hõbediplom, 82 p

3.Rukkilill, juhendaja Valentina Sutt                         

                                                 pronksdiplom, 72 p

4.Ülejõe Gümnaasiumi 2. kl ansambel, juhendaja Anu Tilk         

                                                 pronksdiplom, 71 p

5.Ülejõe Tüdrukud, juhendaja Maimu Muttik    69 p

6.Ülejõe Poiskesed, juhendaja Maimu Muttik   65 p

 


V-VII klass

Ülejõe Poisid, juhendaja Anu Tilk           68 p

 


VII-IX klass

1.Sindi Sihvakad, juhendaja Aire Luhaoja                 

                                                    kulddiplom, 98 p

2.Liisud, juhendaja Annely Kuningas                         

                                                     kulddiplom, 95 p

3.Jõõpre Trio, juhendaja Grünet Trumsi                     

                                                     pronksdiplom, 71 p


X-XII klass


1.VIISIPIDAJANNAD, juhendaja Toomas Voll           

                                       kulddiplom, Grand Prix 100 p

2.Häädemeeste KK 6.-10. kl. segaansambel, juhendaja Elon Miisna  
                                                      kulddiplom, 98 p

3.Siimu Pärast, juhendaja Jana Trink                       

                                                      hõbediplom, 81 p

4.Vene Gümnaasiumi segaansambel, juhendaja Jelena Kuv¹inova   

                                                       pronksdiplom, 76 p

5.Camerata Aida, juhendaja Kadri Keskküla             

                                                       pronksdiplom, 74 p

6.Krikabri, juhendaja Kadri Keskküla       65 p

 

 

Eripreemiad:

eestikeelse laulu eest - Rukkilill

lauluseadete eest - Kadri Keskküla, Elon Miisna

parima klaverisaate eest - Toomas Voll

mitme kollektiiviga esinemise eest - Kadri Keskküla, Maimu Muttik

flöödisoolo eest - 2 plokkflöödimängijat ansamblist "Ülejõe Poiskesed"

artistlikkuse eest - Siimule ansamblist Siimu Pärast

 

 

Auhinnad panid välja:

Argo Linnamäe ja OÜ Seikle Vabaks - kevadine räätsamatk Tolkuse rabas

OÜ Grandonel Perona Bowling - 3 tundi keeglirada erinevatele ansamblitele

Pärnu Maavalitsus - tassid, visiitkaarditaskud, kalkulaator

Pärnu Linnavalitsus - vihmavarjud, võrkkiiged, raamatud juhendajatele

Pärnu Filharmoonia - pääsmed kontserdile "Viini klassikud" ja festivalile "MUUSIKAMOOS"