avaleht infopäring admin
        

SÜGISULG 2007 tulemused

 

Registreerus 177 lauljat, osales 165:

3-6-aastased 50

7-9-aastased 21

10-12-aastased 34

13-15-aastased 31

16-19-aastased 25

 

Taas oli võimalik osaleda kahes kategoorias. Kui varasematel aastatel oli A-kategoorias osalenutel kohustuslik laulda ühe konkreetse eesti autori lugu, siis sel korral andsime solistidele rohkem vabamad käed laulude valikul. Tingimuseks vähemalt 1 emakeelne laul.

 

Eelvoorud toimusid reedel, 9. novembril Pärnu Kontserdimaja kammersaalis, laupäeval, 10. novembril ja pühapäeval 11. novembril Pärnu Kunstide Maja ärklisaalis.

®ürii põhituumiku moodustasid eelvoorudes Sirje Medell, Airi Allvee, Andrus Haugas ja Indrek Palu.  Viies ¾üriiliige oli igal päeval erinev: reedel Annely Erm, laupäeval Marko Lõhmus ning pühapäeval Ulrika Perelman.

 

Eelvoorude soliste juhendas kokku 31 õpetajat.

Linnast:

Kairi Kuusk          lasteaed „Mai”

Hilja Vainula        lasteaed „Trall”

Inge Kõks            lasteaed „Pöialpoiss”

Kadi Sepp            Vanalinna Koolituskeskus, Kastani lasteaed

Moonika Alliku      Tammsaare lasteaed

Margrit Kits           RVK-laulustuudioJ

ana Trink              Jana Trink Erakool

Toomas Voll          Toomas Volli Laulustuudio

Anne Uusna          Pärnu Kunstide Maja

Endla Murd            Pärnu Kunstide Maja

Kadri Keskküla      Raeküla Gümnaasium

Tiiu Künnapas       Raeküla Gümnaasium

Grete Tammalu     Pärnu Väike Vabakool

Maimu Muttik         Ülejõe Gümnaasium

Fred Rõigas           Ülejõe Gümnaasium

Tõiv Tiits                Sütevaka Humanitaargümnaasium

Ester Murrand       Pärnu Ühisgümnaasium

Ülle Petrovit¹         Pärnu Hansagümnaasium

Valentina Sutt        Vene Gümnaasium

Jelena Kuv¹inova   Vene Gümnaasium

 

Maakonnast:

Margrit Kits            Paikuse lasteaed

Kadri Kibur             Vahenurme Lasteaed-Algkool

Siiri Metsamägi      Uulu Lasteaed

Anne Paiste           Lindi Lasteaed-Algkool

Elena Mägi             Pärnu-Jaagupi Muusikakool

Anne Rätsep          Tori Põhikool

Aire Luhaoja          Sindi Gümnaasium

Liivi Lumijõe           Vändra Gümnaasium

Olavi Kõrre             Vändra Muusikakool

Õnnela Pärnaste    Tõstamaa Rahvamaja laulustuudio

Ivi Kask                  Tõstamaa Keskkool

Maire Krinal            Paikuse Põhikool

Toomas Voll            Uulu Põhikool

 

Pääs eelvoorudele oli kuulajate jaoks tasuta.

 

Finaalkontserdid said teoks

reedel, 23. novembril kell 18.00 Pärnu Kontserdimaja suures saalis,

kus esines 26 eelvoorude ¾ürii poolt välja valitud 10-19-aastast noort solisti ning

pühapäeval, 25. novembril kell 12.00 teater „Endla” Küünis,

kus astus üles 28 eelvoorude ¾ürii poolt välja valitud 3-9-aastast väikest lauljat.

Suurte finaalkontserdi ¾üriisse kuulusid: Sirje Medell, Katri Järg, Evald Raidma, Andrus Haugas ja Indrek Palu, pühapäevane finaal oligi mõeldud kontserdina.

 

Finaalkontsertidel saatis lauljaid bänd koosseisus:   

Hain Hõlpus (klahvpillid)   

Toomas Aron (bass, kontrabass)   

Olav Kund (trummid)

 

Eripreemiad:

vandersellide eripreemia - Kristofer Meriste, juhendaja Kairi Kuusk

show eripreemia - Martin Hansschmidt, Alyssia Põltsam, Maria-Elise Taggu, Marlen Taggu, Triin Veissmann, juhendaja Endla Murd

suurim elamus - Krisdelle Viljak, juhendaja Margrit Kits

artistlikkuse eripreemia - Viktoria Vohmjanina, juhendaja Valentina Sutt

hea vokaal - Hedi Maaroos, juhendaja Toomas Voll

alpinistipreemia keeruka laulu esitamise eest - Raven Aleksander Sinimeri, juhendaja Anne Uusna

siiruse  preemia - Mariin Kull, juhendaja Toomas Voll

ilus eesti keel, sümpaatne esitus - Liisa Vunk, juhendaja Anne Uusna

Arne Oidi preemiad:

10-12 vanuserühmas laulu „Miniseelik” eest - Kristjan Siiman, juhendaja Jana Trink

13-15 vanuserühmas laulu „Mind veel ei ole” eest - Anette Vetik, juhendaja Toomas Voll

16-19 vanuserühmas laulu „Mind veel ei ole” eest - Karit Sepp, juhendaja Anne Uusna 

parim back - Hannele Uutsalu, Anne Uusna

parim seade - Fred Rõigas

pärimusmuusikapreemia - Reine Niin

maitsekas, huvitav saade - Eva Taul

huvitavaim idee A. Oidi laulu „Ära võõraks jää” taktimõõdu muutmise eest - Toomas Voll

produktiivseim juhendaja - Toomas Voll

 

10-12aastased

I koht          Hedi Maaroos, juhendaja Toomas Voll

II koht         Rael Rent, juhendaja Endla Murd

III koht        Raven Aleksander Sinimeri, juhandaja Anne Uusna

 

13-15aastased B-kategooria

I koht          Marta Toomla, juhendaja Toomas Voll

II koht         Keidy Mäekivi, juhendaja Toomas Voll

III koht        Geity Miilberg, juhendaja Endla Murd

 

13-15aastased A-kategooria

I koht          Martti Laas, juhendaja Toomas Voll

II koht         Marelin Malm, juhendaja Endla Murd

III koht        Merilin Kauniste, juhendaja Endla Murd

 

16-19aastased B-kategooria

I koht          Karin Leetsar, juhendaja Fred Rõigas

II koht         Maris Aljaste, juhendaja Toomas Voll

III koht        Liina Kasemaa, juhendaja Anne Uusna

III koht        Margit Kuuse, juhendaja Endla Murd

 

16-19aastased A-kategooria

I koht          Karit Sepp, juhendaja Anne Uusna

II koht         Hannele Uutsalu, juhendaja Anne Uusna

III koht        Britt Treuberg, juhendaja Kadri Keskküla

 

Grand Prix - Oliver Timmusk, juhendaja Toomas Voll

 

Laulukarussellike 2008 Pärnumaa esindajad:

Juuli Kõrre, juhendaja Kadi Sepp

Aet Marliise Eriste, juhendaja Elena Mägi

Triin Veissmann, juhendaja Endla Murd

 

Laulukarussell 2008 Pärnumaa esindajad:

 

7-9-aastased

Marta-Lotta Kukk, juhendaja Maire Krinal

Tamur Talviku, juhendaja Tiiu Künnapas

Martin Hansschmidt, juhendaja Endla Murd

 

10-12-aastased

Krisdelle Viljak, juhendaja Margrit Kits

Hendrik Talviku, juhendaja Kadri Keskküla

Rael Rent, juhendaja Endla Murd

 

13-15-aastased

Anette Vetik, juhendaja Toomas Voll

Martti Laas, juhendaja Toomas Voll

Hedi Maaroos, juhendaja Toomas Voll

 

 

 

 Fotol Grand Prix võitja Oliver Timmusk