avaleht infopäring admin
        

Nimi, kategooria

Juhendaja

Organisatsioon

3aastased

 

 

1. Melian Kask

Kairi Kuusk

Pärnu lasteaed Mai

2. Madli Pulst

Piret Variksaar

Uulu lasteaed

3. Jete-Pauline Ollep

Kadi Sepp

Paikuse lasteaed Mesimumm

4. Gerlin Vainokivi

Margrit Kits

Sindi lasteaed

5. Isabel Põldme

Hilja Vainula

Lasteaed Trall

6. Elis Severin

Hilja Vainula

Lasteaed Trall

7. Heti Hallast

Hilja Vainula

Lasteaed Trall

8. Luisa Randmaa

Hilja Vainula

Lasteaed Trall

9.Martiina Tõnts

Hilja Vainula

Lasteaed Trall

10. Markus Toodo

Anne Paiste

Lindi Lasteaed-Algkool

 

 

 

4aastased

 

 

1. Germo Gornov

Jana Trink

J. Trink Erakool

2. Mihkel Tilk

Jana Trink

J. Trink Erakool

3. Heleri Vahemäe

Kadi Sepp

Paikuse lasteaed Mesimumm

4. Pirjo-Liis Parts

Margrit Kits

Sindi lasteaed

5. Lotta Agafonov

Margrit Kits

Sindi lasteaed

6. Berta Lensment

Heli Kvell

Pärnu lasteaed Päikesejänku

7. Carmen Moorits

Anne Paiste

Lindi Lasteaed-Algkool

 

 

 

5aastased

 

 

1. Annika Absalon

Sigrid Absalon

Uulu lasteaed

2. Renata Talts

Lelde Jalakas

Massiaru laulustuudio

3. Aurelia Murrand

Ester Murrand

-

4. Rebecca Murrand

Ester Murrand

-

5. Tuuli Talts

Kairi Kuusk

Pärnu lasteaed Mai

6. Uku Kütt

Piret Variksaar

Uulu lasteaed

7. Karola Rammo

Jana Trink

J. Trink Erakool

8. Paula Kütt

Jana Trink

J. Trink Erakool

9. Johanna Aava

Jana Trink

J. Trink Erakool

10. Marie Rebane

Kadi Sepp

Paikuse lasteaed Mesimumm

11. Laura-Tekla Mezule

Kadi Sepp

Paikuse lasteaed Mesimumm

12. Lisett Ilves

Margrit Kits

Sindi lasteaed

13. Lisett Antsmaa

Margrit Kits

Pärnu Kunstide Maja

14. Georg Sillat

Heli Kvell

Pärnu lasteaed Päikesejänku

15. Silvia Pärtelson

Hilja Vainula

Lasteaed Trall

16. Terje-Teele Taveter

Hilja Vainula

Lasteaed Trall

 

 

 

6aastased

 

 

1. Kerlin T¹etsin

Lelde Jalakas

Massiaru laulustuudio

2. Mirtel Metsmaa

Margrit Kits

Pärnu Kunstide Maja

3. Desiree Pärn

Margrit Kits

Pärnu Kunstide Maja

4. Kert Johan Sommer

Margrit Kits

Pärnu Kunstide Maja

5. Ott Joosep Ollep

Margrit Kits

Pärnu Kunstide Maja

6. Mirith Kask

Kairi Kuusk

Pärnu lasteaed Mai

7. Maria Post, 7

Piret Variksaar

Uulu lasteaed

8. Angeliina Laanepõld

Piret Variksaar

Uulu lasteaed

9. Rasmus Tilk

Jana Trink

J. Trink Erakool

10. Mirell Lank

Jana Trink

J. Trink Erakool

11. Mattias Viidebaum

Jana Trink

J. Trink Erakool

12. Annaliisa Martson

Jana Trink

J. Trink Erakool

13. Marie-Sandra Pappa

Kadi Sepp

Paikuse lasteaed Mesimumm

14. Märten Oltre

Kadi Sepp

Paikuse lasteaed Mesimumm

15. Grete Uffert

Kadi Sepp

Paikuse lasteaed Mesimumm

16. Martin Järmut

Kadi Sepp

Paikuse lasteaed Mesimumm

17. Kertu Reigo

Kadi Sepp

Paikuse lasteaed Mesimumm

18. Elina Pani

Margrit Kits

Pärnu Kunstide Maja

19. Isabel Padul, 7

Heli Kvell

Pärnu lasteaed Päikesejänku

20. Kertu Säsil Aas

Kairi Kuusk

Pärnu lasteaed Mai

21. Aurelia Käärats, 7

Piret Mathiesen

Pärnu Tammsaare lasteaed

22. Iiris Nairis

Hilja Vainula

Lasteaed Trall

23. Liisi Nairis

Hilja Vainula

Lasteaed Trall

24. Pert Salundi

Hilja Vainula

Lasteaed Trall

 

 

 

7-9aastased

 

 

1. Mirjam Kits, 9

Toomas Voll

T. Volli laulustuudio

2. Rain Lääne, 9

Ester Murrand

Vabakooli Loovuskeskus

3. Adele Sillat, 7

Ester Murrand

Vabakooli Loovuskeskus

4. Remy Andre Sinimeri, 7

Anne Uusna

A. Uusna laulustuudio, KuMa

5. Maria Mänd, 8

Anne Uusna

A. Uusna laulustuudio

6. Juuli Kõrre, 8

Anne Uusna

A. Uusna laulustuudio

7. Ann Marii Kirsi, 8

Anne Uusna

A. Uusna laulustuudio

8. Triin Veissmann, 9

Endla Murd

E. Murdi laulustuudio, KuMa

9. Elise Pani, 7

Margrit Kits

Pärnu Kunstide Maja

10 Wanda-Helene Ollep. 9

Margrit Kits

Pärnu Kunstide Maja

11. Kätlin Koplus, 8

Margrit Kits

Pärnu Kunstide Maja

12. Karolin Viljak, 7

Margrit Kits

Pärnu Kunstide Maja

13. Urmet Henry Engmann, 8

Margrit Kits

Pärnu Kunstide Maja

14. Risto Rand, 8

Ivi Kask

Tõstamaa Keskkool

15. Artjom Avdejenkov, 9

Jelena Kuv¹inova

Pärnu Vene Gümnaasium

16. Diandra Kirs, 8

Ester Murrand

Vabakooli Loovuskeskus

17. Elbe Reiter, 8

Jana Trink

J. Trink Erakool

18. Jaanika Karjus, 7

Jana Trink

J. Trink Erakool

19. Marilis Lembit, 7

Jana Trink

J. Trink Erakool

20. Kärt Tamm, 7

Mall Pöial

J. Trink Erakool

21. Joosep Tammann, 7

Jana Trink

J. Trink Erakool

22. Martha-Liset Rõõmussar, 7

Jana Trink

J. Trink Erakool

23. Angela Tohv, 8

Evelin Mei

Pärnu Ühisgümnaasium

24. Jelizaveta Dmitrijeva, 8

Valentina Sutt

Pärnu Vene Gümnaasium

25. Julia Toomsalu, 9

Valentina Sutt

Pärnu Vene Gümnaasium

26. Aurelia Pärtelson, 8

Fred Rõigas

Pärnu Ülejõe Gümnaasium

27. Keily Kaal, 8

Ivi Kask

Tõstamaa Keskkool

28. Triinu Troska, 8

Endla Murd

E. Murdi laulustuudio

29. Liisa Koppel, 8

Anne Uusna

A. Uusna laulustuudio

30. Emily Nora Elizabeth, 8

Reine Niin

Uulu Põhikool

 

 

 

10-12aastased B-kat

 

 

1. Anna Liisa Ats, 10

Toomas Voll

T. Volli laulustuudio

2. Anli Gea Põldemaa, 10

Toomas Voll

T. Volli laulustuudio

3. Jaanus Talts, 10

Lelde Jalakas

Massiaru laulustuudio

4. Laura Pähkel, 12

Anne Uusna

A. Uusna laulustuudio

5. Laura Laud, 11

Anne Uusna

A. Uusna laulustuudio

6. Carol Annuk, 12

Endla Murd

E. Murdi laulustuudio

7. Darren Priks, 11

Endla Murd

E. Murdi laulustuudio

8. Sirle Allikivi, 10

Toomas Voll

T. Volli laulustuudio

9. Helevi Jurjev, 12

Ivi Kask

Tõstamaa Keskkool

10. Peeter Hansen, 12

Jana Trink

J. Trink Erakool

11. Grete Maruste, 11

Jana Trink

J. Trink Erakool

12. Elisabeth Proos, 10

Jana Trink

J. Trink Erakool

13. Jaan Marten Pukk, 11

Jana Trink

J. Trink Erakool

14. Viktoria Matusevit¹, 10

Valentina Sutt

Pärnu Vene Gümnaasium

15. Anastasia Mjasojedova, 11

Valentina Sutt

Pärnu Vene Gümnaasium

16. Anabella Produvnov, 11

Endla Murd

E. Murdi laulustuudio

17. Melissa Aaslaid, 11

Jelena Kuv¹inova

Sindi Gümnaasium

18. Viktoria Kullerkupp, 12

Ivi Kask

Tõstamaa Keskkool

19. Liisbeth Sikk, 12

Ivi Kask

Tõstamaa Keskkool

20. Kadri Kase, 11

Ivi Kask

Tõstamaa Keskkool

21. Mirkko Vatter, 10

Maimu Muttik

Pärnu Ülejõe Gümnaasium

22. Eero Reila, 10

Maimu Muttik

Pärnu Ülejõe Gümnaasium

23. Kertu Lille, 11

Õnnela Lees

Tõstamaa rahvamaja laulustuudio

24. Ave-Ingrid Veskimägi, 10

Õnnela Lees

Tõstamaa rahvamaja laulustuudio

25. Maria Toodo, 11

Anne Paiste

Lindi rahvamaja

26. Katrin Kostabi, 11

Malle Raid

Pärnu Kunstide Maja

 

 

 

maksmata

 

 

27. Marion Tõldsepp, 10

Jelena Kuv¹inova

Sindi Gümnaasium

 

 

 

10-12aastased A-kat

 

 

1. Kätlin Kits, 10

Toomas Voll

T. Volli laulustuudio

2. Tauno Tamm, 11

Toomas Voll

T. Volli laulustuudio

3. Marta Lotta Kukk, 12

Toomas Voll

T. Volli laulustuudio

4. Tamur Talviku, 12

Anne Uusna

A. Uusna laulustuudio

5. Jaana Jurtsenkova, 12

Anne Uusna

A. Uusna laulustuudio

6. Liina Bergmann, 12

Fred Rõigas

Pärnu Ülejõe Gümnaasium

 

 

 

13-15aastased B-kat

 

 

1. Elise Kukk, 15

Toomas Voll

T. Volli laulustuudio

2. Carmen Lainela, 13

Lelde Jalakas

Massiaru laulustuudio

3. Ivo Leesar, 15

Anne Uusna

A. Uusna laulustuudio

4. Gertrud Luhaoja, 15

Anne Uusna

A. Uusna laulustuudio

5. Anti-Holger Mutik, 13

Anne Uusna

A. Uusna laulustuudio

6. Joanna Jakobson, 15

Elon Miisna

Kilingi-Nõmme Gümnaasium

7. Kerttu Liisa Sepp, 15

Elon Miisna

Kilingi-Nõmme Gümnaasium

8. Agneta Miilimäe, 14

Elon Miisna

Kilingi-Nõmme Gümnaasium

9. Anna Naumova, 15

Anna Maltizova

Pärnu Vene Gümnaasium

10. Anastasia Poddubko, 14

Toomas Voll

T. Volli laulustuudio

11. Kristiina Grigorjeva, 14

Endla Murd

E. Murdi laulustuudio

12. Simoone Mumma, 13

Evelin Mei

Pärnu Ühisgümnaasium

13. Marleen Nõmm, 14

Eve Redik

Pärnu Ülejõe Gümnaasium

14. Eliina Lillemets, 14

Õnnela Lees

Tõstamaa rahvamaja laulustuudio

15. Teele Tõnisson, 13

Õnnela Lees

Tõstamaa rahvamaja laulustuudio

16. Maris Ennusaar, 14

Kalli Rõõmusaare

Tootsi Põhikool

17. Kerstin Vestel, 13

Esta Kivisild

Kilingi-Nõmme Gümnaasium

18. Jaak Soa, 14

Fred Rõigas

Pärnu Ülejõe Gümnaasium

19. Anete Leesment, 15

Fred Rõigas

Pärnu Ülejõe Gümnaasium

20. Anete Angela Kaevand, 14

Fred Rõigas

Pärnu Ülejõe Gümnaasium

 

 

 

13-15aastased A-kat

 

 

1. Hanna Valk, 14

Toomas Voll

T. Volli laulustuudio

2. Hendrik Talviku, 13

Kadri Keskküla

K. Keskküla laulustuudio

3. Elisabet Tiits, 15

Anne Uusna

A. Uusna laulustuudio

4. Rael Rent, 15

Anne Uusna

A. Uusna laulustuudio

5. Rasmus Simon Rändvee, 15

Anne Uusna

A. Uusna laulustuudio

6. Karmen Kõrnas, 14

Endla Murd

E. Murdi laulustuudio

7. Krisdelle Viljak, 13

Margrit Kits

Pärnu Kunstide Maja

8. Laura Retti Laos, 14

Toomas Voll

T. Volli laulustuudio

9. Kristiina Ristmäe, 15

Marge Lumisalu

Pärnu Muusikakool

10. Liina Liivak, 13

Kalli Rõõmusaare

Pärnjõe Põhikool

 

 

 

16-19aastased B-kat

 

 

1. Martin Laine, 18

Anne Uusna

A. Uusna laulustuudio

2. Birgit Saare, 17

Ester Murrand

Vabakooli Loovuskeskus

3. Sandra Õunapuu, 17

Ester Murrand

Vabakooli Loovuskeskus

4. Mari Aunapuu, 16

Lelde Jalakas

Massiaru laulustuudio

5. Karel Tohv, 18

Anne Uusna

A. Uusna laulustuudio

6. Grete Elviste, 17

Anne Uusna

A. Uusna laulustuudio

7. Mirjam Heide, 16

Endla Murd

E. Murdi laulustuudio

8. Geity Miilberg, 17

Endla Murd

E. Murdi laulustuudio

9. Keidi Õunap, 18

Ester Murrand

Vabakooli Loovuskeskus

10. Keidy Mäekivi, 17

Toomas Voll

T. Volli laulustuudio

11. Merlin Kivi, 16

Toomas Voll

T. Volli laulustuudio

12. Kelly Põldsalu, 18

Ester Murrand

Vabakooli Loovuskeskus

13. Keiti Hiiemäe, 16

Ülle Petrovit¹

Pärnu Hansagümnaasium

14. Silvia Luik, 18

Kadri Keskküla

Pärnu Ühisgümnaasium

15. Kristjan Siiman, 16

Jana Trink

J. Trink Erakool

16. Carolyn Grents, 16

Endla Murd

E. Murdi laulustuudio

17. Triin Lanno, 16

Margrit Kits

Pärnu Kunstide Maja

18. Liisa Veri, 17

Fred Rõigas

Pärnu Ülejõe Gümnaasium

19. Anni Vitsberg, 17

Fred Rõigas

Pärnu Ülejõe Gümnaasium

20. Silvia Põder, 17

Fred Rõigas

Pärnu Ülejõe Gümnaasium

21. Ann Tammoja, 18

Ülle Petrovit¹

Pärnu Hansagümnaasium

22. Andren Tõnson, 18

Jelena Kuv¹inova

Sindi Gümnaasium

 

 

 

16-19aastased A-kat

 

 

1. Mirell Jakobson, 18

Toomas Voll

T. Volli laulustuudio

2. Hedi Maaroos, 16

Toomas Voll

T. Volli laulustuudio

3. Egert Pull, 18

Anne Uusna

A. Uusna laulustuudio

4. Marilyn Ollep, 17

Endla Murd

E. Murdi laulustuudio

5. Egert Aviste, 16

Toomas Voll

T. Volli laulustuudio

6. Maret Palusalu, 17

Endla Murd

E. Murdi laulustuudio

7. Teele Tali, 18

Kadri Keskküla

Pärnu Ühisgümnaasium

8. Karel Reisenbuk, 18

Kadri Keskküla

Pärnu Ühisgümnaasium