avaleht infopäring admin
        

SÜGISULG 2011


18. novembri finaalkonkursi tulemused


ERIPREEMIAD

Jaan Marten Pukk, juhendaja Jana Trink - julge ja muheda esituse eest
Jaana Jurtsenkova, juhendaja Anne Uusna - särava esituse eest
Simoone Mumma, juhendaja Evelin Mei - julge lauluvaliku ja läbimõeldud esituse eest
Mirell Jakobson, juhendaja Toomas Voll - parima tehnilise esituse eest
Anne Uusna - produktiivseim juhendaja

10-12aastased B-kategooria

I koht Jaanus Talts, juhendaja Lelde Jalakas
II koht Laura Laud, juhendaja Anne Uusna
III koht Anli Gea Põldemaa, juhendaja Toomas Voll

10-12aastased A-kategooria
I koht Marta Lotta Kukk, juhendaja Toomas Voll
II koht Tamur Talviku, juhendaja Anne Uusna
III koht Tauno Tamm, juhendaja Toomas Voll

13-15aastased B-kategooria
I koht Ivo Leesar, juhendaja Anne Uusna
II koht Anti-Holger Mutik, juhendaja Anne Uusna
III koht Joanna Jakobson, juhendaja Elon Miisna

13-15aastased A-kategooria
I koht Hanna Valk, juhendaja Toomas Voll
II koht Eliisabet Tiits, juhendaja Anne Uusna
III koht Hendrik Talviku, juhendaja Kadri Keskküla

16-19aastased B-kategooria
I koht Karel Tohv, juhendaja Anne Uusna
II koht Silvia Põder, juhendaja Fred Rõigas
III koht Martin Laine, juhendaja Anne Uusna

16-19aastased A-kategooria
I koht Hedi Maaroos, juhendaja Toomas Voll
II koht Egert Pull, juhendaja Anne Uusna
III koht Egert Aviste, juhendaja Toomas Voll

Publikupreemia

Ivo Leesar, juhendaja Anne Uusna

Grand Prix

Rael Rent, juhendaja Anne Uusna

 

EELVOORUDE ERIPREEMIAD
Germo Gornov, juhendaja Jana Trink – stiilse esituse eest
Mihkel Tilk, juhendaja Jana Trink – lustaka esituse eest
Annika Absalon, juhendaja Sigrid Absalon – läbimõeldud esituse eest
Elbe Reiter, juhendaja Jana Trink - eripreemia omanäolise esituse eest
Hilja Vainula – läbimõeldud kavade väljapakkumise eest
Melissa Aaslaid, juhendaja jelena Kuvšinova– mõtestatud esituse eest
Peeter Hansen, juhendaja Jana Trink – emotsionaalse esituse eest
Eero Reila, juhendaja Maimu Muttik – stiilse esituse eest
Sirle Allikivi, juhendaja Toomas Voll – särtsaka esituse eest
Anastasia Poddubko, juhendaja Toomas Voll - sisuka esituse eest
Elon Miisna - maitsekas saade
Anni Vitsberg & bänd, juhendaja Fred Rõigas – hea koosmängu ja ansamblitunnetuse eest
Silvia Põder & bänd, juhendaja Fred Rõigas – omaloomingulise laulu eest
Fred Rõigas – hea töö noorte kaasamisel saateansamblitesse
Kadri Keskküla – hea töö noorte kaasamisel saateansamblitesse
Hedi Maaroos ja Mirell Jakobson, Egert Aviste laulu "Tears in Heaven“ taustalauljad, juhendaja Toomas Voll - maitseka esituse eest


20. novembri finaalkontserdil esinenud

3-9aastased finalistid

3aastased
Jete-Pauline Ollep, juhendaja Kadi Sepp
Melian Kask, juhendaja Kairi Kuusk
Elis Severin, juhendaja Hilja Vainula

4aastased
Pirjo-Liis Parts, juhendaja Margrit Kits
Berta Lensment, juhendaja Heli Kvell
Heleri Vahemäe, juhendaja Kadi Sepp
Mihkel Tilk, juhendaja Jana Trink

5aastased
Rebecca Murrand, juhendaja Ester Murrand
Tuuli Talts, juhendaja Kairi Kuusk
Laura-Tekla Mezule, juhendaja Kadi Sepp
Renata Talts, juhendaja Lelde Jalakas
Johanna Aava, juhendaja Jana Trink
Uku Kütt, juhendaja Piret Variksaar

6aastased
Angeliina Laanepõld, juhendaja Piret Variksaar
Kerlin Tšetsin, juhendaja Lelde Jalakas
Mattias Viidebaum, juhendaja Jana Trink
Grete Uffert, juhendaja Kadi Sepp
Ott Joosep Ollep, juhendaja Margrit Kits
Liisi Nairis, juhendaja Hilja Vainula
Martin Järmut, juhendaja Kadi Sepp
Rasmus Tilk, juhendaja Jana Trink

7-9aastased
Adele Sillat, juhendaja Ester Murrand
Remy Andre Sinimeri, juhendaja Anne Uusna
Liisa Koppel, juhendaja Anne Uusna
Triin Veissmann, juhendaja Endla Murd
Mirjam Kits, juhendaja Toomas Voll
Wanda-Helene Ollep, juhendaja Margrit Kits
Juuli Kõrre, juhendaja Anne Uusna

 

ÕNNITLEME KÕIKI FINALISTE!

Pärnu Kontserdibüroo