avaleht infopäring admin
        

MUUSIKAMOOS 2013

20.-23.03 Pärnu Hansagümnaasiumis iga päev kl 12-16


Reet Kromeli NOORTE EKSPERIMENTAALKOOR


Koolivaheajal toimuvad Pärnu Hansagümnaasiumis kooriproovid Reet Kromeli juhatamisel, teda assisteerivad Pärnu Noortekoori dirigendid Anne Uusna ja Elo Kesküla.

 
Spetsiaalselt Muusikamoosiks valmistatakse ette kava, mis koosneb jazzilikust ja pop-jazzilikust  muusikast. Esitusele tuleb Gershwini, Ellingtoni, aga ka eesti heliloojate (Vain, Oit, Ojakäär, Valgre) looming. Lõviosa seadetest on Londonis resideeruv lauljatar ise arran¾eerinud, need on Reet Kromeli eksperimentaalkoori poolt esitatud ja väga hästi vastu võetud ka Londonis, Leicesteris ning Brüsselis. Mõned seaded on Are Jaama poolt, kes kontserdil saatebändi koosseisus kaasa lööb.


Eksperimentaalkoori töötoad toimuvad 20.-23.03 Pärnu Hansagümnaasiumis iga päev kell 12-16 ja selle töös osaleda soovijad vanuses 15-22, kes läbivad väiksese konkursi ettelaulmise näol. Koori töös osalemine on tasuta.


Eksperimentaalkoori töötoad tipnevad kontserdiga, mis toimub laupäeval 23. märtsil kell 17 Pärnu Hansagümnaasiumis. Kontserdil teeb kaasa saatebänd koosseisus Are Jaama (kitarr), Tiit Saluveer (klaver, klahvpillid) ja Meelis Sütt (löökpillid).

 

Kutsume kõiki huvilisi vanuses 15-22 aastat osalema koori töös, mis toimub 20.-23. märtsil 2013 Pärnu Hansagümnaasiumis.

 

Nädalapikkune kokkulaulmine tipneb kontserdiga 23. märtsil kell 17 Hansagümnaasiumis. Kaastegev saatebänd koosseisus Are Jaama (kitarr), Külli-Katrin Esken (klahvpillid) ja Meelis Sütt (löökpillid).

 

Vaata ka KOORIMOOS

 

Töötubades osalemine, registreerimine ja info:

442  6782, 517 7984, helen.erastus@gmail.com, Helen Erastus