avaleht infopäring admin
        

Raepromenaad 2013


Pühapäeval, 30. juunil kell 20 Pärnu Raehoovis
SUVEKUMIN
Pärnu käsikellastuudio kontsertansambel
Solistid Getter-Heleen Aron ja Eliisabet Tiits
Dirigent Elo Kesküla
Kavas Valgre, Ojakäär, Sisask, Podelski jt


Pärnu käsikellastuudio kontsertansambel koosneb Pärnu parimatest ja vilunumatest noortest käsikellamängijatest ning pakub kuulajale värvika ja mitmekesise valiku käsikellamuusikast.

 

Kavast võib leida nii maailmakuulsaid klassikapärleid, rahvamuusika seadeid kodust ja laiast ilmast, Eesti autorite loomingut kui ka näiteks filmimuusikat ja rockballaade.

 

Arran¾eeringuid käsikellaansamblile teeb Elo Kesküla, kes on ühtlasi ka ansambli juhendajaks. Koosseis armastab „lammutada tüüpilise käsikellaansambli piire“- koos katsetatakse kõiki musitseerimisvorme ja -stiile ning tehakse koostööd erinevate vokaal- ja instrumentaalsolistidega, kooridega, rahvamuusikutega jne.

 

Ansambli kontserdile annavad värvi juurde kaks noort Pärnu lauljannat - Eliisabet Tiits ja Getter-Heleen Aron (juhendaja Anne Uusna).

 

Kaks käsikellamängijat lõpetasid sel kevadel gümnaasiumi, siirduvad Pärnust edasistele õpingutele ning sügisest on oodata ansamblisse uusi noori. Seetõttu jääb raepromenaadi kontsert "vanale koosseisule"  viimaseks.