avaleht infopäring admin
        

SÜGISULG 2018

                       
Pärnu linna ja maakonna solistide konkurss

EV100 eri- „Kostke laulud eesti keeles!“


 

Lõppvoorud
Reedel, 23. novembril kell 18.00 Pärnu Kontserdimajas
        11-19aastased
Pühapäeval, 25. novembril kell 12.00 Pärnu teater Endla
        3-10aastased

 

Pääs lõppkontsertidele 8 eurot, eelkooliealistele tasuta. Piletite eelmüük Pärnu Kontserdimajas, teatris Endla ja Piletimaailma ning Piletilevi müügipunktides.

 

Sügisulg 2018 tulemused:

eripreemiad:
   
Produktiivseim juhendaja    Margrit Kits
Musikaalne tunnetus    Juuli Kõrre
Artistlikkus    Ann Marii Kirsi
   
11-13aastased B-kategooria   
finalist    Aurelia Murrand
finalist    Karl Kallastu
III koht    Birgit Tiismaa
II koht    Merilii Lõsjuk
I koht    Joosep Käär
   
11-13aastased A-kategooria   
finalist    Kert Johan Sommer
finalist    Hipe Maaroos
III koht    Rasmus Tilk
II koht    Hans-Martti Mägar
I koht    Elise-Marleen Eek
   
14-16aastased B-kategooria   
finalist    Marii-Eliise Lumijõe
finalist    Arabella Saks
III koht    Margaret Tähiste
II koht    Juuli Kõrre
I koht    Keitlin Kütt
   
14-16aastased A-kategooria   
finalist    Elise Pani
finalist    Wanda-Helene Ollep
II-III koht    Elizabeth Meedla
II-III koht    Ann Marii Kirsi
I koht    Mirjam Kits
   
17-19aastased B-kategooria   
finalist    Marie Põdra
finalist    Kadi Pihlak
III koht    Jaan Endrik Kirsi
II koht    Marion Tõldsepp
I koht    Sirle Allikivi
   
17-19aastased A-kategooria   
finalist    Grete Maruste
finalist    Liina Bergmann
III koht    Tanel Vaikjärv
II koht    Maria Kallastu
I koht    Kätlin Kits
   
Publikupreemia    Ann Marii Kirsi
Grand Prix    Mirjam Kits
GP juhendaja    Toomas Voll


Kohtumiseni konkursil SÜGISULG 2019!

 

 

 

 VAATA LÕPPVOORUDE AJAKAVA

 

 

FINALISTID JA ERIPREEMIAD:

 

Kuni 4-aastased finalistid:
Mia Kiil
Helmi Avandi
Arabel Jõeäär
Elsa-Maria Laanepõld
Robben Sõrmus
Greete Schults

5-aastased finalistid:
Mia Tammeleht
Revo Veidenberg
Aura Ingel Aron
Hannaly Oidermann
Even Nestor

6-aastased finalistid:
Mia Helene Siht
Eliise Mengel
Laura Heldja
Brette Paas
Elli Soosaar
Silvia Jasmin


7-8aastased finalistid:
Elisabeth Kõiv
Darja Mazko
Lisanna Nõmm
Silleriin Allikivi
Milana Zotovych
Mirt Matilda Sofi Kirss
Anton Feldmann
Lydia Adelheid Mölder

Eripreemiad:
Muusikalise koostöö eripreemina- Anna-Loore Ots
Särava esituse eripreemia- Lore-Andra Raud
Eheda esituse eripreemia- Danielle Pitman
Veenva esituse eripreemia- Leneli Lasn



9-10aastased finalistid:
Karmen Kartau
Brylen-Demiry Toomsalu
Mirtel Katrina Kits
Jete-Pauline Ollep
Mia Saar
Romet Pihlak
Robin Mittenbritt
Rebecca Maria Rändvee

Eripreemiad:
Artistlikkuse eripreemia- Karmen Käär
Imelise mitmehäälsuse eripreemia- Grete Reinsalu ja ansambel
Kõrgete ja säravate nootide eripreemia- Ranek Vridolin



Eripreemiad vanuseastmes 11-19aastased: esinemisvõimalus finaalkontserdil 23.novembril Pärnu Kontserdimajas:

Ilmeka esituse eripreemia: Evert Kose
Isikupärase esituse eripreemia: Emily Lääts
Sisuka esituse eripreemia: Liset Antsmaa
Väljendusrikka häälekasutuse eripreemia: Desire Pärn
Ilusa madala tämbri eripreemia: Henry Sarapuu
Eripreemia loomingulisele kollektiivile „Maskiball“ Hanna-Miina Kivisäk & co
Klaverisaate eripreemia- Robi Salumets

Pärnu Kontserdibüroo eripreemia: Anabella Produvnov, juh Kadri Keskküla





11-13aastased B-kategooria finalistid:
Merilii Lõsjuk
Karl Kallastu
Joosep Käär
Birgit Tiismaa
Aurelia Murrand

võistleb finaalis A-kategoorias
Elise-Marleen Eek


11-13aastased A-kategooria finalistid:
Elise-Marleen Eek
Hipe Maaroos
Rasmus Tilk
Hans-Martti Mägar
Kert Johan Sommer



14-16aastased B-kategooria finalistid:
Juuli Kõrre
Keitlin Kütt
Arabella Saks
Margaret Tähiste
Marii-Eliise Lumijõe



14-16aastased A-kategooria finalistid:
Elise Pani
Mirjam Kits
Wanda-Helene Ollep
Ann Marii Kirsi
Elizabeth Meedla


17-19aastased B-kategooria finalistid:
Kadi Pihlak
Marion Tõldsepp
Sirle Allikivi
Jaan Endrik Kirsi
Marie Põdra


17-19aastased A-kategooria finalistid
Grete Maruste
Kätlin Kits
Tanel Vaikjärv
Liina Bergmann
Maria Kallastu




Laulukarussell Pärnumaa esindajad:

5-7
Mia Tammeleht
Laura Heldja
Eliise Mengel


8-10
Darja Mazko
Jete-Pauline Ollep
Mia Saar
 
11-13
Hipe Maaroos
Elise-Marleen Eek
Hans-Martti Mägar






 


ÜLDINFO:


Eelvoorud Pärnu Ühisgümnaasiumis
Reedel, 2. novembril kell 15     
Laupäeval, 3. novembril kell 11    
Pühapäeval, 4. novembril kell 11