avaleht infopäring admin
        

SÜGISULG 2017 ÜLDINFO

 

SÜGISULG 2017 TULEMUSED VANUSEKLASSIS 3-10AASTASED


3-4aastased finalistid:
Hannaly Oidermann
Helmi Avandi
Sandra Tomson
Revo Veidenberg
Paula Korjus
Magnus Oviir


5-aastased finalistid:
Silvia Jasmin
Laura Lugu
Maria Arabella Mumma
Brette Paas
Karoli Loonurm
Mia Helene Siht

6-aastased finalistid:
Jasmin Toomesoo
Luisa Luusepp
Amelia Veber
Lydia Adelheid Mölder
Gretten Salujärv
Oskar Vahemets

eripreemia:
Pauliina Ild MEELDEJÄÄVA ESITUSE ERIPREEMIA


7-8aastased finalistid:
Hannalota Hallast
Maribel Pärnaste
Brylen Demiry Toomsalu
Mirtel Katrina Kits
Eva Beljaev
Darja Mazko
Silleriin Allikivi
Danielle Pitman

eripreemiad:
Anna-Loore Ots  LAVALISE JULGUSE ERIPREEMIA
Tõiv Johannes Tiits TUJUTÕSTJA ERIPREEMIA


9-10aastased finalistid:
Mirelle-Liis Jõerand
Emily Lääts
Jete- Pauline Ollep
Annabel Rahu
Adoree Pärn
Elise-Marleen Eek
Karmen Käär

eripreemiad:
Mia Saar KAASAHAARAVA ESITUSE ERIPREEMIA
Märten Mägi VEENVA ESITUSE ERIPREEMIA
Karmen Käär SÄRAVA ESITUSE ERIPREEMIA

 

 

TULEMUSED VANUSEKLASSIS 11-19

11-13aastased B kategooria finalistid:
Desire Pärn
Liset Antsmaa
Berit Potman
Rebecca Murrand
Kert Johan Sommer


11-13aastased A kategooria finalistid:
Mirtel Metsmaa
Janette Aruste
Rasmus Tilk
Elise Pani
Hans Martti Mägar (võistleb finaalis A kategoorias)

ERIPREEMIAD:
Rasmus Tilk MEISTERLIKU ESITUSE eripreemia
Hans Martti Mägar TUNNETATUD ESITUSE eripreemia


14-16aastased B-kategooria finalistid:
Kairi Sosi
Robi Salumets
Keitlin Kütt
Ann Marii Kirsi
Elizabeth Meedla

ERIPREEMIA:
Johanna Maria Kasuk STIILSE ESITUSE eripreemia (esinemisvõimalus finaalvoorus)

14-16aastased A-kategooria finalistid:
Pille-Riin Roots
Mirjam Kits
Wanda-Helene Ollep
Kätlin Kits
Margaret Tähiste (võistleb finaalis A kategoorias)


17-19aastased B-kategooria finalistid:
Tanel Vaikjärv
Simon Oja
Kadi Pihlak
Peeter Hansen
Grete Maruste

ERIPREEMIA:
Markus Monak ISIKUPÄRASE ESITUSE ERIPREEMIA


17-19aastased A-kategooria finalistid:
Carol Annuk
Jaana Jurtšenkova
Liina Bergmann
Tauno Tamm
Maria Kallastu (võistleb finaalis A kategoorias)
 

ÕNNE KÕIGILE FINALISTIDELE!!!

 

NOOREMATE LAULJATE TULEMUSED HILJEMALT ESMASPÄEVA HOMMIKUL!

LÕPPVOORUD

Reedel, 24. novembril kell 18.00 PÄRNU KONTSERDIMAJAS
        11-19aastased
Pühapäeval, 26. novembril kell 12.00 TEATER ENDLA KÜÜNIS
        3-10aastased

Pääs eelvoorudele tasuta, lõppkontsertidele 5 €.
Lõppkontsertide piletite eelmüük Pärnu Kontserdimajas, Piletimaailmas  enne kontserdi algust Vanalinna Põhikoolis.



KONKURSI TINGIMUSED

REGISTREERUNUD



TÄNAME TOETAJAID: