avaleht infopäring admin
        

SÜNDMUSTEKALENDER 2017Pühapäeval, 12. märtsil

ÜMIN
Pärnu linna ja maakonna koolinoorte vokaalansamblite konkurss


Konkurss toimub neljas vanusegrupis: I-IV klass, V-VII klass, VII-IX klass ja X-XII klass.
Registreerimistähtaeg konkursile: esmaspäev, 20. veebruar 2017


3.-12. märts

Laste ja noorte muusikafestival MUUSIKAMOOS


 Muusikamoos on oma nime vääriline – rida erinevas stiilis ja ¾anris kontserte ning õpitubasid, mis mahuvad kahe nädala sisse. Festival püüab pakkuda igale maitsele midagi, unustamata, et parim elamus saadakse heatasemeliste esituste kaudu ning et ise tegemine on väärt proovimist.

 

29. juuni - 10. august

RAEPROMENAAD 2017

Pikkade traditsioonidega kammerlik kontserdisari hubases ja ajaloohõngulises Raehoovis tutvustab erinevaid koosseise ja muusikastiile. Vihmase ilma korral toimuvad kontserdid raekoja saalis.
Pilet 5 €


 
28. juuni-26. juuli kell 20 Pärnu Ranna Kõlakojas

PÄRNU SUVEMUUSIKA

Kolmapäevane vabaõhu kontserdisari

 

Suvemuusika kontsertide ajalugu ulatub 1920ndatesse aastatesse. Vahepeal unarusse jäänud sarjale puhus hinge sisse Pärnu kontserdibüroo. Linnarahva ja suvitajate hulgas populaarseks saanud tasuta kontserdid teenisid kontserdibüroole Pärnu linna “Muusika Aastapreemia 2012” austava tiitli.

Kõlakoja suvemuusika kontserdite puhul peame korraldajatena oluliseks kava  mitmekesisust ja arvestame erinevate põlvkondade muusikamaitsega. Kokku 8 kontserdile on esinema kutsutud mitmed Pärnu ja Pärnumaaga seotud muusikud ja kollektiivid. Oluline on, et vihmase või liialt tuulise ilma korral ei jää kontserdid ära, vaid toimuvad Kuursaalis, mis asub Kõlakoja kõrval.SÜGISULG
Pärnu linna ja maakonna noorte solistide konkurss

 
Eelvoorud

10.-12. novembril Pärnu Ühisgümnaasiumis

 

Finaalkontserdid

Reedel, 24. novembril kell 18 Pärnu Kontserdimajas
Pühapäeval, 26. novembril kell 12 Pärnu teatris Endla
 

Aastast 2003 selle nime all tegutsev konkurss on innustanud Pärnu linna ja maakonna noori tegelema süsteemsemalt solistiõppega. Aasta-aastalt on tõusnud nii konkursil osalejate arv kui ühtlustunud tase. Konkursil osalevad 3-19aastased lauluhuvilised. Ligikaudu 200 noort solisti kuulatakse üle eelvoorudes novembri alguses ja kuuldu põhjal teeb asjatundlik ¾ürii valiku, kes pääsevad esinema lõppkontsertidele.