Laupäev, 4. august kl 20 Pärnu Raekoda

SUVEUNI avakontsert

Kavas Mozarti klaverikontsert G-Duur KV 107, Agay, Burgmüller, Weber, Chopin, ©ostakovit¹, Prokofjev ja kursuslaste omalooming.

Esinevad kursuslased Elisabeth Juusu, Mariin Gill, Viktoria Zagalskaia, Mai-Liis Pukk, Frants Tikerpuu, Arno Gabriel Humal, Nejc Kamplet, Gloria Stefanofic, Karoliina Itter, Auli Marta Humal, Adele Franzeska Lenz, Jure Goruèan, Hiwa Akagi. Kaastegev Heino Elleri nim Tartu Muusikakooli plokkföödiansambel ELLERINO (koosseisus Sander Tamm, Lauri Läänelaid, Tõnis Kuusk, Anneli Kuusk - juhendaja)

 

Pühapäev, 5. august kl 19 Pärnu Raekoda

SUVEUNI promenaadikontsert

Kavas Mozarti klaverikontsert G-Duur KV 107 nr 2, Beethoven, Burgmüller, Mägi, Itter, T¹aikovski ja kursuslaste omalooming.

Esinevad kursuslased Elisabeth Juusu, Maiir Gill, Viktoria Zagalskaia, Marco Nikolai Weller, Mai-Liis Pukk, Auli Maria Humal, Frants Tikerpuu, Arno Gabriel Humal, Karoliina Itter, Aita-Liis Torrim, Nejc Kamplet, Franceska Adele Lenz, Gloria Stefanovic, Hiwa Akagi

Kaastegev plokkföödiansambel ELLERINO

 

Esmaspäev, 6. august kl 20 Pärnu Raekoda

SUVEUNI Chopin Tartu Keelpillikvartetiga

Kavas Chopini klaverikontsert nr 1 e-moll

Esinevad kursuslased Myrissa Lai, Jaan Ots, Jure Goruèan

Kaastegev Tartu Keelpillikvartett (koosseisus Kristel Eeroja-Põldoja, Kadri Sepalaan, Kadri Rehema, Indrek Leivategija)

 

Teisipäev, 7. august kl 20.00 Pärnu Kontserdimaja

SUVEUNI koos Pärnu Linnaorkestriga, dirigent Jüri Alperten

Kavas Chopini klaverikontsert nr 2 f-moll, Mendelssohni klaverikontsert nr 1 g-moll

Solistid Liidia Ilves, Adele Franceska Lenz ja Natalia Zagalskaia

 

Kolmapäev, 8. august kl 20 Pärnu Raekoda

SUVEUNI soolokontsert

Esinevad Aita-Liis Torrim, Marco Nikolai Weller, Nejc Kamplet, Gloria Stefanovic, Gerly Kättmann, Jelena Metvejevskaja, Kristina Kebet, Myrissa Lai, Maja Dureta, Ana ®gur Rukavina, Hiwa Akagi, Adele Franceska Lenz, Jure Goruèan

Neljapäev, 9. august kl 20 Pärnu Raekoda

SUVEUNI soolo – Gerly Kättmann

Kavas T¹aikovski, Bach, Debussy, Brahms, Ginastera, Schumann, Schubert

 

Reede, 10. august kl 20 Pärnu Raekoda

SUVEUNI lõppkontsert

Kavas Chopin, Beethoven, Kamplet, Bartók, Schumann, Medtner, Poulenc, Bach, Balakirev.

Esinevad kursuslased Auli Marta Humal, Arno Gabriel Humal, Marco Nikolai Weller, Nejc Kamplet, Gloria Stefanovic, Kristina Kebet, Myrissa Lai, Maja Dureta, Ana ®gur Rukavina, Hiwa Akagi, Adele Franceska Lenz, Jure Goruèan.